כללי

אטרקצית שור זועם שתשדרג לכם כל אירוע

השור הזועם לאירועים

בעלי השמחה תמיד מחפשים דרכים חדשות וחדשניות ליצור חוויה בלתי נשכחת עבור האורחים שלהם. אחד הטרנדים המדהימים והכייפים עבור כל החוגגים הוא השכרת שור זועם לאירוע.

שור זועם , מספק חוויה מרגשת ולעתים קרובות מצחיקה לאנשים שאמיצים מספיק לרכוב עליה ומתאים לכל בנאדם מגיל 8 ועד 120. אטרקציית השור מושלמת לכל מסיבה ואירוע, בר מצווה , בת מצווה , מסיבת משרד, או חגיגת יום הולדת. ניתן לשכור אותה כפעילות כיפית לכלל האורחים באירוע שלך בזמן שהם מתרועעים זה עם זה וצוחקים מי מחזיק מעמד על השור.

אז מהו בעצם השור הזועם/ המכני?

הוא בעצם סימולטור, מכשיר המסתובב בתנועה מעגלית ולמעלה ולמטה כדי לדמות את תחושת הרכיבה על השור ממש. הוא עשוי מיציקה גדולה בצורת שור עם אוכף מקצועי ופרווה לתחושה אמיתית ורצועת אחיזה, שהרוכב מניח עליהן את ידיו.

שור זועם מושכר בדרך כלל על ידי חברות אטרקציות לאירועים ועבור אירועים שונים. עם השור מגיע מפעיל מקצועי וביטוח פעילות מלא (חשוב לבדוק את זה) וזה נותן למשתתפי המסיבה ליהנות מהן בלי צורך לחשוש ולפחד ולדעת שיש מישהו מקצועי שאפשר לסמוך עליו.

השכרת שור זועם לאירוע שלכם תעניק לכם את אותה חוויה וריגוש כאילו יש לכם שור אמיתי באירוע מבלי לפחד שהשור ירדוף אחרי אחד האורחים 😉

האטרקציה הזאת תבטיח שכל האורחים שלכם יהנו בזמן שאתם נהנים באירוע שלכם וכולם ידברו רבות על החוויה גם לאחר האירוע.