אטרקציות לבת מצווה

"קונסולה – מומחי אטרקציות לבת מצווה שמחה אמיתית זה רק איתנו"

אטרקציות לבת מצווה – הפעלות ומשחקים

הבת מצווה של הבת מגיעה, והנה פעם הבאה שנעשה לה אירוע היא כבר תהיה כלה…

כל החברות באות ומתגנדרות, משקיעות בלבוש ובאיפור ומגיעות לחגוג אתכם, גם החברים מהכיתה מגיעים וכולם מפציצים בבגדים הכי יפים.
אבל אז אחרי שכבר הגיעו כל החבר'ה, הגיע הזמן להתפנק במשחקים שכל הילדים אוהבים, אטרקציות לבת מצווה שכוללות משחקים, שטיחי ריקוד, משחקי הוקי, וידאו ועוד מגוון הפעלות לבת מצווה.

איזה אטרקציות לבת מצווה אנחנו מציעים

בין אם זה עמדת שטיחי ריקוד ובין אם זה הוקי אוויר, הבנות מראות להם בדיוק איך רוקדים, והבנים הם כבר משחקים במה שהם מבינים…
כדורגל או פרו זו בכלל לא שאלה… משחקים לבת מצווה הם לא משחקים לילדים קטנים!

יחד אתכם נבנה חבילה אטרקטיבית במיוחד של אטרקציות לבת מצווה + הפעלות לבת מצווה,
המקיפה עמדות לבנים וגם לבנות ואיך אפשר שלא להוסיף גם עמדות שמשלבות את שני המינים גם יחד…

אז כמו בסוף כל אירוע נשארים עם התמונות והזיכרון מהחוויה, אבל בטלפון למחרת ומהחברים מהכיתה כולם כבר יגידו שזו הייתה בחירה נכונה.
משחקי מולטימדיה, שולחנות משחק, סימולאטורים ועוד מגוון משחקים לבת מצווה… קונסולה תוסיף לכם באירוע טעם של עוד.

אטרקציות לבת מצווה

במידה ואתם מחפשים אחר אטרקציות לבת מצווה, דעו כי הגעתם למקום הנכון! חברת קונסולה הוותיקה והמנוסה מתמחה בשילובן של האטרקציות המלהיבות והאיכותיות ביותר בעבור כל סוג של אירוע, לרבות חגיגות של ימי הולדת, אירועי חברה ואף אירועים שונים לקהל המבוגר יותר. למעשה, כל אירוע יכול להיעזר בשירותיה של חברתנו. הרי זו תהיה הדרך המושלמת בשדרוגו לרמה הבאה ובהענקת פן כיפי ומעניין יותר לאירוע עצמו.

מתי משלבים אטרקציות לבת מצווה ?

בת המצווה היא סיבה לחגיגה ללא ספק. זהו הרגע המיוחד בו בתכם הופכת מילדה לנערה מתבגרת ועל כן חייבים לציין את האירוע בחגיגה מיוחדת. אירועים מסוג זה לרוב ניתן יהיה לחלק למספר שלבים, ובכל אחד מהם קיימת אפשרות לשילוב של אטרקציה מיוחדת וחגיגית. ניקח לדוגמא את השלבים הבאים:

  • קבלת פנים – זהו רגע מושלם בו ניתן יהיה לנצל את האיפור והשמלה עד תום. כך רגע לפני שהתספורת מתחילה להיהרס, תוכלו להציע לאורחים שלכם להצטלם בצורה ייחודים אל מול מראת סלפי מיוחדת.
  • רחבת הריקודים – על הרחבה כולם רוקדים, קופצים ומחייכים. כך שאין ספק כי גם ברחבה תוכלו להציע לאורחים שלכם את האטרקציה המיוחדת מכל. בחירה בשטיחי ריקוד יגרמו לכל אורח ואורחת להזיז את הגוף בקצב הנכון ולהראות לכולם אין עושים את זה נכון.
  • בין מנה למנה – בין ההגשה של המנות השונות, זה הזמן המושלם להסתובב בין האורחים ולהודות להם שהגיע, אך אין סיבה שכל האורחים ימשיכו לשבת במקומם. תוספת של שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה יאפשרו להם להעביר את הזמן בנעימים, גם אם כרגע כואבות הרגליים מהריקודים.

יוצרים את האירוע המיוחד מכל

חברת קונסולה – אטרקציות לאירועים, הינה בעלת ניסיון של כעשור בתחום האירועים ומחזיקה במגוון עצום של אטרקציות אשר יכולות לשדרג פי כמה וכמה את האירוע הבא שלכם. בין אם בת או בר מצווה, יום הולדת, כנס או ערב גיבוש לעובדים, הרי שהוספתה של אטרקציה לאירוע תהיה זו אשר תהפוך אותו למיוחד בהרבה.

התקשרו עכשיו והזמינו משחקים לבת מצווה מדהימה: 1-700-500-223
לצפייה במגוון אטרקציות לבת מצווה לחץ כאן