השכרת מתנפחים

אצלנו תמצאו מגוון רחב של מתקנים מתנפחים להשכרה, החל מהשכרת מתנפחים לילדים עד גילאי 6 ומתקנים לאירועים כמו בר או בת מצווה.

מתנפחים לאירועים – הדגמים המובילים לבני נוער הינם:

 • קיר טיפוס קומנדו – מי יגיע ראשון לפסגה? זוג מתמודדים צריכים להגיע עד לפסגה באמצעות חבל – הראשון שמגיע מנצח במשחק.
 • הפל אותי – חוויה אתגרית מהמנות שיש – זוג מתמודדים צריכים להפיל האחד את השני באמצעות מקל ספוג ומי שנופל ראשון יורד מהמתנפח ומיד עולה אחריו המתמודד הבא.
 • זירת סומו – זוג מתמודדים עם חליפת סומו יפנית מרופדת היטב – גלינג והקרב מתחיל. מי יפול ראשון?!
 • טרמפולינת כדורסל – תמיד חלמת להטביע לסל??? – עכשיו זה אפשרי מתנפח הטרמפולינת כדורסל הינו טרמפולינה איכותית בתוספת סל גבוה, אך קפיצה אחת טובה ואתם כבר אחרי ההטבעה.
 • מתקנים להשכרה שמתאימים לבני העשרה וגם לקטנים יותר הינם:
 • מגלשת טיפוס – מטפסים מצד אחד ומתגלשים מהשני – מתקן אתגרי גם לקטנים שבינינו
  טרמפולינת כדורסל – 2X2 מי ינצח? גם טרמפולינה וגם כדורסל… חוויה שטרם נבראה.
 • טרמפולינה רגילה – ילדים זה אדרנלין ואדרנלין זה טרמפולינה. טרמפולינה איכותית וכיפית שכל הילדים קופצים ומשחררים אנרגיות.

השכרת המתנפחים לילדים הינה בעלת חשיבות רבה ועל כן כל המתנפחים לאירועים הינם ברמה בטיחות גבוהה ביותר וכוללת אישור מהנדס בטיחות שבדק וראה כי המתקנים להשכרה הינם ברמה בטיחותית כנדרש בתקן.

קונסולה אטרקציות לאירועים מציעה בין יתר האטרקציות שלה גם מתקנים שמתנפחים לאירועים אשר הופכים את האירוע לחוויה יוצאת דופן וכל זאת על ידי מפעילים מוסמכים המחזיקים אישור מפעיל כנדרש על פי חוזר מנכ"ל של משרד החינוך ומאושר על ידי החברה למתנ"סים.

הפקת יום הולדת ייחודי ומהנה לילדיכם אינה חייבת להיות משימה מאתגרת ומתישה במיוחד. השכרת מתנפחים מידי חברת קונסולה – אטרקציות לאירועים, תעניק לכם את האפשרות שביצירת החגיגה המהנה ביותר בעבור כל אחד מהמשתתפים.  חברתנו בעלת ניסיון רב שנים בתחום ותשמח להעמיד לרשותכם מגוון עצום של אטרקציות מלבד המתנפחים אשר לבטח יעלו חיוך עצום על פניהם של כל אורח ואורחת.

השכרת מתנפחים ליום הולדת שמח במיוחד

אין ספק כי הוספתם של מתקנים מתנפחים לחגיגות מיוחדת תהיה הדרך המושלמת להעניק לכל אחד מהילדים את היום הכיפי ביותר אותו יזכרו לזמן רב. השכרת מתנפחים מידיה של חברה מקצועית תהיה מומלצת על מנת להבטיח כי החגיגה שלכם תכלול את המתנפחים האיכותיים שכל הילדים אוהבים.

 • חשוב להבין כי המתקנים המתנפחים כיום יכולים להתאים למגוון רחב של גילאים. זאת החל מגיל 3 ומעלה, זאת אף עד למבוגרים שביננו.
 • המתקנים המתנפחים מבטיחים את הפעילות המהנה ביותר, בין אם מדובר על מתנפח כדורסל, טירה, זירת סומו, מגלשת טיפוס או אפילו מתחם מכוניות על שלט. כל אדם יוכל למצוא את המתנפח המתאים לו ביותר.
 • חגיגות יום הולדת יהיו ללא ספק מוצלחות הרבה יותר בשעה שאתם מלבים פעילות אשר יכולה לגבש בין כל הילדים והילדות גם יחד. בחירה במתקנים מתנפחים מעניקה לכם את האפשרות לחגוג בשמחה ובהנאה רבה בעוד צחוק מתגלגל נשמע לכל עבר.

קונסולה – משדרגים כל חגיגה

בין אם אתם מציינים יום הולדת, בר או בת מצווה, או אפילו אירוע חברה חגיגי ומיוחד, הרי שמומלץ יהיה להוסיף אטרקציות מלהיבות אשר יעניקו לאורחים שלכם הזדמנות לפעילות מהנה ומלהיבה. בחירה בשירותיה של חברת קונסולה, תהיה זו אשר תבטיח כי תוכלו להוסיף את האטרקציות הייחודיות ואיכותיות ביותר לחגיגות. צרו קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירה של האטרקציות המתאימות ביותר לאופי האירוע שלכם.

אמרתם מתנפחים להשכרה – אמרתם קונסולה אטרקציות לאירועים

השכרת מתנפחים לאירועים – חייגו כבר עכשיו: 1-700-500-223